Про компанію

производители плодоовощной продукции, купить в Киеве, УкраинаКомпанія «Дисконт» має понад 20 років досвіду роботи на ринку консервованої та замороженої продукції, також ми працюємо з сушеними грибними і плодоовочевими продуктами.

Ми працюємо під торговою маркою «Шарм», яка встигла зарекомендувати себе як на національному, так і на міжнародному ринку і стати впізнаваною споживачем.

У 2006 році наш бренд був оцінений як найбільш ефективний за версією всеукраїнської рейтингової програми «Гвардія брендів». Міжнародний академічний рейтинг популярності та якості «Золота Фортуна» визнала ТМ «Шарм» лауреатом в номінації «Найкращі українські продукти».

Наш продукт є екологічно чистим, процес виробництва сертифікований в УкрСЕПРО. Ми дбаємо про якість і смак, тому ми використовуємо тільки класичну рецептуру без використання барвників, консервантів, підсилювачів смаку та інших хімічних елементів, які можуть використовуватися для полегшення процесу консервування. Наше виробництво знаходиться в Київській області, м Березань.

Ми працюємо з усіма великими роздрібними мережами, такими як «Metro Cash & Carry», «Ашан», «Амстор», «NOVUS», «Велика Кишеня», «Billa», «Сільпо», «Фуршет» і багатьма іншими, які знаходяться під всіх великих областях України. Також ми поставляємо нашу продукцію в мережі ресторанів «Козирна карта» і «Світова карта» та інші ресторанні заклади.

Активно розвиваючись, ми взяли участь в таких виставках як «Зелений тиждень» м. Берлін, міжнародних аграрних виставках-ярмарках: «Грибна індустрія 2006», «Продукти України», «Фестиваль кулінарного мистецтва» і багатьох інших. Крім того починаючи з 1999 року ми здійснюємо експорт нашої продукції в такі країни як Ізраїль, США, Канада, Франція, Австралія, Японія та інші.

Ми завжди відкриті для нових цікавих ідей і взаємовигідного співробітництва.